18/12/2020

DRIE VACATURES BIJ HET HDC

< Terug naar nieuws

Met een team van zo’n 20 vaste medewerkers staan we zeven dagen in de week klaar om het onze tijdelijke gasten zoveel mogelijk naar de zin te maken. Zowel bij de honden als de katten monitoren we de dagelijkse behoeften zoals eten, drinken, urine en ontlasting maar ook het gedrag van de nieuwkomers wordt goed in de gaten gehouden. Zijn er problemen met de gezondheid dan staat ons team van de kliniek klaar om behandeling in te zetten. Met eventueel ongewenst gedrag gaan onze verzorgers aan de slag, op een positieve, diervriendelijke manier. Met zo’n 1700 dieren per jaar is dat best een klus, we komen dan ook handen tekort. Wil je deel uitmaken van ons team, misschien is een van deze vacatures dan iets voor jou. Reageer snel en alleen als je de juiste opleiding hebt.