11/03/2025

MIJN GROTE LIEFDE WEAZEL

< Terug naar overzicht

Hierbij update 3 van mijn grote liefde Weazel. We zijn inmiddels helemaal gewend aan elkaar en hij ligt nu heerlijk tegen mij aan terwijl ik dit typ. Weazel heeft weer enorme stappen gemaakt en laat steeds meer een ondeugende kant zien.

Hij is sinds een week helemaal mij aan het volgen. Ga ik naar het toilet, moet hij mee. Ga ik koken komt hij kijken en hij is ook zeer beledigd als ik ga slapen en hij in zijn kamers moet. Hij heeft nu in de nacht de voor en achterkamer van mijn huis en overdag het hele huis. Hij krabt dan heel hard aan de deur en miauwt er eerst flink op los.

We gaan altijd vlak voor ik naar bed ga samen nog een keer spelen en hij speelt ook veel zelf en heeft de krabpaal ontdekt. Ook is hij druk met avonturen beleven en sprint hij het hele huis door zo nu en dan. In de erker kan hij maar buiten kijken en daar zit hij graag.

Weazel vindt bezoek best spannend maar heeft nu een vaste plek waar hij zich dan verstopt. Als iemand er langer is komt hij soms wel even kijken maar meestal blijft hij lekker zitten op zijn plek. Als het bezoek weg is, is hij na een minuut alweer bij mij dus dat is fijn. Ook kleine veranderingen in huis zijn even wennen, maar daarna wint de nieuwsgierigheid.

Ook heb ik van de dierenwinkel na mijn verhaal wat adviezen gekregen over voer, we zijn van natvoer al grotendeels gewisseld. Hij eet nu graanvrij natvoer van Edgard en Cooper. Dat vond hij vanaf hap 1 lekker. Brokjes doe ik er een aantal van Royal Canin in icm Purina. Ik merk dat hij het eet maar niet met veel plezier dus daar ga ik nog eens goed op studeren.

Weazel gaat uiteraard nooit meer weg!! Ik kan mij al geen leven meer zonder deze rode makker voorstellen. Elke dag ben ik weer blij als ik thuis kom en hij blij is mij te zien.

In de bijlagen nog wat foto’s van de afgelopen week. Hij kneed elke dag en op de gekste plekken, hij spint heel hard en komt zelfs tijdens het eten op tafel liggen.