Gisteravond kreeg ik nog even een andere kant van Felix te zien; zijn buik! Hij lag diep te slapen en zelfs een beetje te snurken. Misschien vind je deze ook leuk om te plaatsen.
Tussen de 2 katten gaat het wonderbaarlijk goed. Ze hebben allebei hun eigen plekjes en vallen elkaar niet aan. Ze komen elkaar wel eens tegen en ik zie dat vooral Felix contact wil maken met Mao. Maar die doet vooralsnog gewoon zijn eigen ding.
Dag allemaal,
Hier even een berichtje over kat Felix, die sinds woensdag bij ons woont.
Het gaat goed met Felix!
Hij laat zich maar al te graag door ons aaien en kroelen en valt daarbij vaak in slaap. We kunnen hem goed benaderen en hij heeft nog nooit uitgehaald naar ons. Hij at al snel een snoepje en wat brokjes uit mijn hand. We bieden hem regelmatig actief wat te eten aan en dan komt ie tevoorschijn. Hij eet het meest uit zichzelf als het donker is. Dan kijkt ie graag naar buiten en zit ie te miauwen. Verder is ie nieuwsgierig als je binnenkomt en volgt ie ons met zijn oogjes.
Sinds zaterdagochtend komt ie zijn kamer uit en loopt zijn ogen uit te kijken in het huis. Ik kon hem zelfs optillen en knuffelen! We hebben nog een kat dus we moeten hem nog wel grotendeels in zijn kamer laten, maar hij is inmiddels aardig op zijn gemak.
Waar we hem in het begin heel zielig en verdrietig vonden kijken (bang leek ie niet echt te zijn), oogt ie nu rustig en tevreden. Het is echt een onwijs lief beest!
Nu nog hopen op een goede introductie met de andere kat. Ze moeten elkaar al geroken hebben, maar er lijkt nog geen reactie te zijn.
Bedankt voor jullie goede zorgen voor hem!
De groetjes van Felix!