Dominique
Het is bijna zover: in 2027 viert het Haags Dierencentrum een wel heel bijzondere mijlpaal! We bestaan dan namelijk 150 jaar. Om dit feestjaar op een creatieve en feestelijke manier in te luiden, zijn wij op zoek naar de allermooiste kunstwerken voor onze officiële jubileumjaarkalender van 2027.
Ben jij een creatieve hondenvriend, een echte kattenkunstenaar of gewoon dol op tekenen? Dan zoeken we jou!
Laat je fantasie de vrije loop
Iedereen mag meedoen, jong en oud! Pak je potloden, stiften of verf en maak een prachtige tekening van jouw favoriete hond of kat. Vergeet niet om ook een mooie achtergrond toe te voegen om je kunstwerk helemaal compleet te maken.
Wat kun je winnen?
De winnende tekening krijgt een ereplaats in onze nieuwe jubileumkalender van 2027. De trotse kunstenaar wordt uiteraard beloond met een eigen exemplaar van deze unieke kalender. Zo hangt jouw werk het hele jaar door aan de muur bij echte dierenliefhebbers!
Hoe kun je meedoen?
Je kunt jouw kunstwerk op twee manieren bij ons aanleveren:
Langsbrengen: Kom gezellig langs bij het Haags Dierencentrum. Dit kan op doordeweekse dagen en op zaterdag tussen 12.30 en 15.30 uur (zondag zijn wij gesloten).
Digitaal: Maak een mooie scan of foto van je tekening en stuur deze per e-mail naar dominiquesonneveld@haagsdierencentrum.nl.
Belangrijk: Vergeet niet je naam en e-mailadres op de achterkant van je tekening te zetten. Zorg dat je jouw meesterwerk uiterlijk vóór 1 september 2026 bij ons inlevert.
Wij kunnen niet wachten om al jullie prachtige creaties te bewonderen en samen toe te werken naar ons 150-jarig jubileum. Pak die stiften en laat van je horen!










